چهارشنبه 12 بهمن 1401 _ 10 رجب 1444 _ 1 فوریه 2023
فارسی | English
 امور بازنشستگان

اطلاعیه مهم و فوری
با سلام؛
احتراماً  به اطلاع می رساند در جلسه ای که با اعضای محترم کمیسیون مالی و معاملاتی وکارگروه رفاه دانشگاه در خصوص بیمه درمان تکمیلی تشکیل گردید از میان شرکت های بیمه¬گر ارائه دهنده قیمت پیشنهادی، بیمه تعاون به عنوان برنده بیمه درمان تکمیلی تعیین گردیده است. مبلغ سرانه هر نفر ماهانه معادل -/2350000ريال  می باشد که دانشگاه 50% سرانه آن را تقبل خواهد نمود. (لازم به توضیح است دانشگاه 50% حق بیمه افراد اصلی و تحت تکفل آنها را تقبل خواهد نمود). بیمه عمر و حوادث گروهی سالانه با احتساب 9% ارزش افزوده برای بیمه شده اصلی به مبلغ -/5995000 ريال می باشد. لذا خواهشمند است همکاران جدیدالاستخدام و یا همکاران غیرعضوکه تمایل دارند دربیمه تکمیلی ثبت نام نمایند، همچنین همکاران عضو بیمه تکمیلی که می خواهند افراد تحت تکفل خود را افزایش یا کاهش دهند و یا کلا از بیمه تکمیلی انصراف دهند، هرگونه تغییرات خود را تا مورخ 1401/7/6 از طریق اتوماسیون اداری به این مدیریت اعلام نمایند.لازم به یادآوری است قرارداد جدید از اول مهرماه سال جاری شروع خواهد شد و بعد از انعقاد قرارداد امکان تغییروجود نخواهد داشت. ضمناً تعهدات بیمه تعاون جهت اطلاع و  بهره برداری لازم به پیوست می باشد.
یادآوری (1): کلیه همکاران محترم می‌توانند والدین غیر تحت تکفل خود را فقط در ابتدای قرارداد با پرداخت ۱۰۰% حق بیمه مربوطه تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند.
یادآوری (2): همکاران محترم اناث می توانند همسر و فرزندان خود را فقط در ابتدای قرارداد با پرداخت ۱۰۰% حق بیمه مربوطه تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند.

تعهدات بیمه تکمیلی : 
 
بازنشستگان عزیزانی هستند که در کمال صداقت و سخت کوشی بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آوردند سرافرازی و سیادت تمامی همکاران و بازنشستگان گرانقدر را از خداوند منان مسئلت میکنیم.