جمعه 10 تير 1401 _ 02 ذو الحجة 1443 _ 1 ژوئیه 2022
فارسی | English
 امور بازنشستگان

اطلاعیه مهم و فوری
قابل توجه عموم همکاران محترم
احتراماً به اطلاع می رساند در جلسه ای که با اعضای محترم کمیسیون مالی و معاملاتی وکارگروه رفاه دانشگاه در خصوص بیمه درمان تکمیلی تشکیل گردید، از میان شرکت های بیمه­ گر ارائه دهنده قیمت پیشنهادی، بیمه معلم به عنوان برنده بیمه درمان تکمیلی تعیین گردیده است. مبلغ سرانه هر نفر با احتساب 9% ارزش افزوده برای طزح (1) ماهانه معادل 1918400 ريال و برای طرح (2) ماهانه معادل 2398000 ریال می باشد که دانشگاه 50% سرانه آن را تقبل خواهد نمود. (لازم به توضیح است دانشگاه 50% حق بیمه افراد اصلی و تحت تکفل آنها را تقبل خواهد نمود). بیمه عمر و حوادث گروهی سالانه برای بیمه شده اصلی به مبلغ 4360000 ريال می باشد. خواهشمند است جهت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی تا مورخ 1400/6/28 به وب سایت دانشگاه (لینک بیمه درمان تکمیلی کارکنان) مراجعه فرمایید. لازم به یادآوری است تعهدات بیمه معلم و لیست مراکز درمانی آنلاین و سایر اطلاعات تکمیلی جهت اطلاع و بهره برداری لازم در وب سایت دانشگاه موجود می باشد.
یادآوری (1): کلیه همکاران محترم می‌توانند والدین غیر تحت تکفل خود را فقط در ابتدای قرارداد با پرداخت ۱۰۰% حق بیمه مربوطه تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند.
یادآوری (2): همکاران محترم اناث می توانند همسر و فرزندان خود را فقط در ابتدای قرارداد با پرداخت ۱۰۰% حق بیمه مربوطه تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار دهند.
                                                                     مدیریت اموراداری دانشگاه

 


 
قابل توجه بازنشستگان محترم دانشگاه / آغاز ثبت‌نام داوطلبان شرکت در فرایند انتخاب بازنشستگان نمونه استانی و ملی / تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارید
 
بازنشستگان عزیزانی هستند که در کمال صداقت و سخت کوشی بهترین سال های عمر خود را در سنگر کار و خدمت گذرانده و آبادانی و سازندگی را برای میهن عزیزمان به ارمغان آوردند سرافرازی و سیادت تمامی همکاران و بازنشستگان گرانقدر را از خداوند منان مسئلت میکنیم.